Autós népítélet / Rolls-Royce / Silver Shadow (1965 - 1980)

Ítéletek (3 db)

Cím / Modell / Évjárat Időpont Hossz Km Ítélet Ért.
Az összes ítélet egy oldalon

A Totalcar tesztjei a típusról:

• Vele együtt kéne sírba szállni
    Elképesztő, hogy holmi villámsújtotta pocsolyából felegyenesedett, majd egymást értelmetlenül gyilkolászgató majmok kocsonyás agya mennyi precízen megtervezett luxust, erőt, eleganciát volt képes összpontosítani krómban, acélban, bőrben és fában. Ilyen kifinomult, mégis ólomsűrűen pazar minőséget az autóipar soha többé nem lesz képes adni az emberiségnek, ahhoz már túlságosan kiszipolyoztuk a Földet.
  • Soha nem lesz ilyened (nekem se)
    A Cullinanen lehet poénkodni, hogy van benne legalább 30% halottaskocsi és 25% London taxi, de senki sem kap tőle röhögőgörcsöt.
  • Az aggasztó kínai
    Amerikában és Svájcban, kis zuggarázsokban születtek talán ennél furcsább Rolls-Royce-ok is, de a szériagyártásúak közül egész biztosan ez a legkreténebb. Egyben a legszínesebb múltú is.
A típus népítéleteinek átlaga: 8,1

Rolls-Royce Silver Shadow 1965 Rolls-Royce Silver Shadow 1965