A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autós népítélet / Renault / Mégane (2008 - 2015)

Ítéletek (37 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell / Évjárat Időpont Hossz Km Ítélet Ért.
Az összes ítélet egy oldalon

A Totalcar tesztjei a típusról:

• Mosd meg, vagy elrohad
    Ha piszkos az autó, az ember elviszi a mosóba és kész. De mi legyen, ha egy hidat kell lemosni? Pár millióból kijön egy hídmosás, de speciális gép kell hozzá.
  • Renault, amilyened sose lesz
    Ez az utóbbi évek legkívánatosabb Renault-ja, de csak vágyni lehet rá - sosem lehet a tiéd. Élőben látni is nagy dolog, hát még benne ülni, amikor üvöltve ront rá a Hungaroringre.
  • Ha jót akarsz
    Az autó, amellyel olyat lehet autózni, amilyet csak nagyon kevés más típussal. Pedig elöl hajt és francia. A Mégane RS még őrzi trónját.
A típus népítéleteinek átlaga: 7,8

• Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)