A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autós népítélet / Opel / Zafira Tourer (2011)

Ítéletek (16 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell / Évjárat Időpont Hossz Km Ítélet Ért.
Az összes ítélet egy oldalon

A Totalcar tesztjei a típusról:

• Mi lehet a titok?
    Ezen gondolkodtam egy álló héten át a Zafirában ülve és mindig oda lyukadtam ki, hogy valószínűleg az Opelnél vannak a legjobb kereskedők. És lehet alkudni, sokat. Másképp nem mehet.
  • Nem tudom, mit vezettem, de jó volt
    Hogy milyen a legújabb Opel? Gőzöm sincs, fel nem ismerném az utcán. De százhússzal, kanyarban, eléggé okés. Riport egy szigorúan titkos Corsáról.
  • Zafira helyett ez kell neked
    Elődje előkelő helyet foglal el a hazai importautó-listán, naponta kérdeztek róla idegenek és én nem értettem, miért?
A típus népítéleteinek átlaga: 7,5

• Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)