A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autós népítélet / Opel / Grandland X (2017)

Ítéletek (3 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell / Évjárat Időpont Hossz Km Ítélet Ért.
Az összes ítélet egy oldalon

A Totalcar tesztjei a típusról:

• Nem változott, de azt nagyon
    Döbbenetesen átszabták az Opel Grandlandot, és elvették a neve végéről az X-et. Plusz ledes pixellámpa, éjjellátó és más nyalánkságok.
  • Kevés benzinnel, ha igazán akarod
    Ha nem mész messzire, ha mindig feltöltöd, ha van rá pénzed – viszont kapsz zöld rendszámot. Minden más esetben a gyári fogyasztás olyan, mint az abszolút nulla fok: elérhetetlen.
  • Világít a kék fény, ha tisztán megy
    Minden idők egyik legerősebb és legtisztább üzemű Opelje lett a Grandland X Hybrid4. Ehhez azért majd nem árt tényleg töltögetni is.
A típus népítéleteinek átlaga: 8,7

• Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)