Autós népítélet / Mazda / Mx-5 (2005 - 2015)

Ítéletek (10 db)

Cím / Modell / Évjárat Időpont Hossz Km Ítélet Ért.
Az összes ítélet egy oldalon

A Totalcar tesztjei a típusról:

• ...viszont szarul gitározik
    Kipróbáltattam néhány MX-5-szűzzel, mi lesz az első reakciója annak, aki sose vezetett ilyesmit. Kicsit váratlan volt az eredmény: mindenki azon akadt ki, milyen szürreálisan stabil
  • Csak az élvezet, semmi más
    Rosszabb, mint egy Ignis: szűkös, egyszerű és rázós. De van benne egy szikrányi Ferrari, amitől minden hibája erénnyé válik.
  • Húsz éve ugyanaz. Szerencsére
    Azt hiszi, csak nyikhaj melegek vesznek MX-5-öst? Meg vannak róla győződve, hogy 150 lóerő alatt nincs élet az utakon? Gyógyterápiánk elkezdődött, fáradjon beljebb!
A típus népítéleteinek átlaga: 8,4

Mazda Mx-5 2005 Mazda Mx-5 2005