A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Ford » Focus (2004-2011)

Focus 1.6 tdci 90 le kombi 

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

Ha nem akarsz csalódni

Szöveges ítélet

Elég sokat vezetek, ezért írok már fél év múlva az autóról. A leggyengébb diesel motorral kaptam mint céges autó, ez előtt csak benzines autóm volt. De ha most választhatnék, csak diesel autót vennék, össze sem lehet hasonlítani, ha valaki hozzászokik a dieselhez, mást nem akar, pedig amit hajtok az csak 90 le, 215 nm(de azért meghajtanék egy 2.0 tdci-t). Csak a nagyobb benzinesek (vagy még azok sem) tudnak valamit kezdeni vele, emelkedőn király, lehet hogy csak 12,9 mp a gyorsulás 100-ra, de akkor már régen 5-be vagyok, amíg a benzines 2-esbe üvölt, hogy kicsit hamarabb legyen 100-on. Kényelmes, digit klíma nagyon ügyesen teszi a dolgát, a tempomat meg egy áldás. A gyári zene szerintem egész jó.
Ja, és a legfontosabb: a futómű.
Nem nagyon lehet kihozni a sodrából, pályán nyugodtan rángathatod a kormányt, az ESP egy kicsit dolgozik, de baj nem lesz.
Fogyaszását nem nagyon lehet 6l fölé tornászni, pedig igyekszem az tuti.
Mindenesetre annyira megszerettem céges autóként, hogy úgy bánok vele, mintha az enyém lenne. Csak otthon mosom, nehogy megsértsék a dukkózást, minden este beszenvedem a kapun, pedig az még trabantra lett méretezve, és ez a majd 2m-es szélességével igen nehezen fér be.

Zsír verda!!

Hibalista

- zéró

Ide hordtam szervizbe

ford petrányi

Értékelése: 8

Képek az autómról

Fenntartási költség (9) Évjárat 2007
Kényelem (10) Használati időtartam 0 év
Teljesítmény (8) Km vásárláskor 0
Megbízhatóság (10) Vezetett km 40000
Szerviztapasztalat (9) Átlagfogyasztás 6 l
Előző autója? Következő autója? nemtom
Ennyire szerette (10) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (8.4/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Ford Focus 2004 (2005)

További ítéletek (395 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)