A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autós népítélet / Ford / Focus (2004 - 2011)

Ítéletek (373 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell / Évjárat Időpont Hossz Km Ítélet Ért.
Az összes ítélet egy oldalon

A Totalcar tesztjei a típusról:

• Rendőr-Focust minden családnak?
    Több száz fehér Focus kombit szórnak hamarosan a használtpiacra diszkontáron. Vigyék gyorsan, amíg van?
  • Ebből nem lehet kiszállni
    Mi vesz rá valakit arra, hogy háromszor zsinórban ugyanolyan autót vegyen? Mit tud a Focus, amitől így bele lehet szeretni? Vajon javult vagy rosszabbodott a kocsik minősége az évek alatt?
  • Hát ez meg mi a tököm?
    Micsoda egy fos ez a duplakuplungos automata a Fordnál! Mondták is a többiek, akik kedvükre gyalázták már ugyanezt a Volvóban, hogy na, most majd én is megtanulom, hol lakik az isten.
A típus népítéleteinek átlaga: 7,1

• Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)