A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autós népítélet / Fiat / 500 (2007)

Ítéletek (18 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell / Évjárat Időpont Hossz Km Ítélet Ért.
Az összes ítélet egy oldalon

A Totalcar tesztjei a típusról:

• Stílusos, elektromos, de mintha drága lenne
    Nem csak töketlen lehet egy elektromos autó kinézete. A fura kilencvenes évek elejének scifi filmekben látott szappan-jövőautókra hasonlító első generációs e-autók között lelkesítő színfolt a retro Fiat 500 árammal működő verziója.
  • Ki akarja tesztelni Rossi Abarth-ját?
    Néhány kanyar után azt láttuk, hogy két felnőtt ember fülig érő szájjal köröz egy nyúlketrecben, majd ugyanazzal a vigyorral, és "b+, ez egy gokart" felkiáltással kiszállnak az autóból
  • A legcukibb blöff
    Ismét bebizonyosodott, hogy nem a katalógusadatok alapján kell autót venni. 69 lóerő is boldoggá tesz, csak a bohócváltótól mentsen meg az ég.
A típus népítéleteinek átlaga: 8,5

• Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)