A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autós népítélet / Dodge / Charger (2005 - 2010)

Ítéletek (1 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell / Évjárat Időpont Hossz Km Ítélet Ért.
Az összes ítélet egy oldalon

A Totalcar tesztjei a típusról:

• Sanya megmondta előre
    Használtteszt egy amerikai autóról, amely kétajtós kupéként halt meg, és négyajtós szedánként támadt fel újra. Nyugdíjazása előtt 5700 kilométert toltunk egy Dodge Chargerbe. Amerikában, ahogy illik.
  • Bájos öreg munkagép
    Az öreg trágyahordó hatvan év után szebben csillog, mint új korában. Sőt, nemcsak szebben, máshogy.
  • A durung, ami odacsap
    Az amerikai autóipar magához tért, és azt csinálják nagyon jól, amihez mindig is értettek: elérhető árú luxus elfogadható minőségben.
A típus népítéleteinek átlaga: 8,1

• Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)