A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autós népítélet / Dacia / Nova, Supernova, Solenza (1995 - 2003)

Ítéletek (6 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell / Évjárat Időpont Hossz Km Ítélet Ért.
Az összes ítélet egy oldalon

A Totalcar tesztjei a típusról:

• Ilyen még nem volt: Dacia gyári klímával, 1.5 millióért
    A SupeRNova névre keresztelt új Dacia modell karosszériája az utolsó élhajlatig megegyezik a korábbi Novával, a régi motort viszont eldobták és a helyére a Renault saját modelljeiből lassan kiöregedő 1.4-es, nyolcszelepes motorja került. A TotalCar hazai pályán, Bukarestben tesztelte a szuperdácsiát, ami elvileg a hazai piacon is megjelenhet.
  • Így kell spórolni, ha keveset mész
    A gázos Duster felára nevetséges, és máris 220-ért tankolod literjét az LPG-nek – a 350-370 forintos benzin helyett. Íme az ENNYIÉRT JÓ autó.
  • Nem csak az ára miatt választasz Daciát
    A Toyota beszállt a hétüléses családi autók piacára, ahol a Dacia Lodgy az egyik legizmosabb ellenfél. De mennyire érezhető az árkülönbség a gyakorlatban?
A típus népítéleteinek átlaga: 5,4

• Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)