Autós népítélet / Dacia / Nova, Supernova, Solenza (1995 - 2003)

Ítéletek (6 db)

Cím / Modell / Évjárat Időpont Hossz Km Ítélet Ért.
Az összes ítélet egy oldalon

A Totalcar tesztjei a típusról:

• Ilyen még nem volt: Dacia gyári klímával, 1.5 millióért
    A SupeRNova névre keresztelt új Dacia modell karosszériája az utolsó élhajlatig megegyezik a korábbi Novával, a régi motort viszont eldobták és a helyére a Renault saját modelljeiből lassan kiöregedő 1.4-es, nyolcszelepes motorja került. A TotalCar hazai pályán, Bukarestben tesztelte a szuperdácsiát, ami elvileg a hazai piacon is megjelenhet.
  • Mások miért nem gyártanak ilyet?
    Egyre jobban ráéreznek az ideális diszkont autó receptjére a Daciánál, miközben a harmadik generáció is komoly kihívó nélkül lép piacra.
  • Észszerű villanyautó kell? Tessék!
    Ha parádés gyorsulás helyett takarékosságra, dízeles hatótáv helyett pehelysúlyra vágysz, és nem is akarsz érte sokat fizetni, ez a te villanyautód!
A típus népítéleteinek átlaga: 5,4

Dacia Nova, Supernova, Solenza 1995 Dacia Nova, Supernova, Solenza 1995