Autók » Opel » Zafira Tourer (2011)

Zafira Tourer COSMO, 1.4 TURBO

Családi cirkáló

Az autót 2012 nyarán próbáltuk, egy szerencsés véletlennek köszönhetően. Mivel egy kicsit tartottam a fogyasztásától, hosszabb idejű próba utat kaptunk, és ez idő alatt kiismertük a Mahagóni barna, navigációs, panoráma tetős és még sok extrával felszerelt egyébkén nagyon könnyen guruló világos cirkálót.Nem tagadom, Beleszerettem, és nem csak én hanem a család is. Kértünk egy árajánlatot és miután kiszámolgattuk, osztottunk szoroztunk megvettük a Zafirát. Az autót sokat vezetjük városban, a fogyasztása ott sem ugrik az 1.4 es Corsa fogyasztása fölé. Agilis, a 6 sebességes váltó szerintem jól hangolt. Megjártuk vele Bajorországot, 2500 Km megtétele után a fogyasztás 7,8l re esett vissza, pedig hegyes utaktól a városokig autópálya minden volt benne. Egyenlőre nagyon elégedettek vagyunk vele, szerintünk jó választás volt, a kisfiam is szereti, főleg a panoráma tetőn szaladó vízcseppekért van oda.

- Semmi

Szeged, Opel C-Mobil

Fenntartási költség (7) Évjárat 2012
Előző autója? Corsa Cosmo+ Következő autója? -
Verdikt (8.8/10)

Opel Zafira Tourer 2011 (2013)