Autók » Ford » Focus (2004-2011)

Focus 2.0TDCi

Nem kell mident elhinni!

1., A kasztni túl magas/béna/Kanyarban veszélyes./120 felett/ 2., A futóm?: minden úthiba behallatszik az utastérbe és olyat döccen az autó mintha traktorban ülnénk. 3., A motor: idegesít?en hangos és csak 4.-ben és 5.-ben húz normálisan.Ja és sokat eszik 8 liter/100km. 4., Kényelem: Borzasztóak az els? ülések a fejtámla nagyon nagy béna és még állítani sem lehet túlságosan messze van az ember fejét?l. Az els? ülést nem lehet normálisan les?lyeszteni olyan mintha buszt vezetne az ember. A legrosszabb a kormány amin a polírozott alu betétek napsütésben elvakítják az embert. A kormányzás pontos a kormány jó fogású talán a váltó és ez a legjobb az autóban. Az ablaktörl?/ es?érzékel?s/ néha nem érzékel néha pedig mikor nem kéne törölnie megbolondúl és törül mint az ?rült. Ja és túl vastag is ami zavaró egy nagy dorong mozog az ember szeme el?tt. 5., És ami a léneg rengeteg hibával adják át az autót és mikor az ember szól, hogy itt is össze van karcolva ott is össze van karcolva csak pingvineznek az eladók. Közben mondják, hogy ez az autó nincs átplírozva / pedig tele van pasztamaradványokkal/ mivel ?k itt olyat nem csinálnak/ igaz a háttérben a frissen hozott Mondeok tetején 4-4 ember dolgozik polírgéppel, de ?k ilyet nem csinálnak/ összegezve a dolgot kategóriájában ez az egyik leggyengébb autó. Nem szabad megvenni.

- -

Fenntartási költség (8) Évjárat 2005