Autók » Ford » Focus (2004-2011)

Focus 1,6VCTi

Egy szerethető, szerető

Hol is kezdjem?Hmmmm....Kezdem a rosszal!
Egy 14 éves olasz autoból csücsentem bele.Hát nagy kö esett le a szivemröl nyáron,végre ez új német minöség nem lehet vele baj.Hittem én még az elején!:)
Az átvétel után 1órával észleltem az ajtóbeállitási hiányoságot,2cm-re elállt a becsukodt állapotban lévö ajtó.Megfordul...szerviz.Gondoltam na ez jól kezdödik.Szerencsémre 15perc után megoldodott!
Pár hónap gondtalan autozás következett,mig ne megyszer zörgést nem észleltem elöröl!Nahát akkor ismét garis javitás,elöször nem sikerült megjavitani!Eljött az elsö köt.szerviz ideje,hát ismét nem sikerült orvosolni a gondot!
Alá másztam és rájöttem mi is a gond,,szerviz ismét.Elméséltem mi a bánatom,ezután már sikerült orvosoni a hibát.Elsö kerék dob lemez vagy mi a f...ne volt a gáz.Kitömték szivacsal,igazi igényes gyári garis javitás.Ja utolag kiderült ez gyártási hiba és tudnak róla!
Egyet nem értek ha tudták miért nem csinálták meg mikor átvettem az autot!
Az ablak törlö pedig nem törölt rendesen,ez is garis csere!
Ezen felül nagyon szerettem!Már egy 1,6diesel kombit hajtok.
Igazi család barát auto.Igaz a ferdehátunak kicsi a csomagtere!
Hát ennyi....Összevéve jó kis gép.

- Vezetö oldali ajtó,gyári összerakási hiba!Elsö Belsösárfogo betét lemez(amit nem is tudom milyen anyagbol van),albaktörlölapátok.

M1 autoPlanet

Fenntartási költség (5) Évjárat 2006