Autók » Ford » Focus (2004-2011)

Focus 16ti-vct

Csak nyugodtan taposd!

Szép külseje fogott meg.belső kialakítása pedig praktikus,jól kezelhetö!Nagyon jó futómüvel rendelkezik!1.6 vct 115Le kellő erőt ad a mozgatásához.Soha nem fogyasztott 8l-nél többet,még versenytempóban sem/4000-fordulatfölöt használva !Pedig gyilkoltam mikor mértem!Előzni pedig egy élmény/90km/h -ről 3.-ik és padló!Tudja amit kell!ha viszont nem rohansz,6.5-es átlag elegendő neki.Baráti fogyasztás!

Az enyém kombi,és aki a csomagtartót sáros időben elsőre betudja csukni úgy,hogy az autóban ülők ne kapjanak a csapódástól zaj és légnyomás károsodást,a keze pedig tiszta marad,az inast tart erre a feladatra.

- seb.váltó csere.Kerékösszetartás beállítás,patkázás nélkül is.A többi része ok.

Sipos Eger Tökéletes kiszolgálás,emberi bánásmód!

Fenntartási költség (10) Évjárat 2006
Megbízhatóság (10) Vezetett km 22000
Előző autója? opel vectra 1.6 Következő autója?
Verdikt (8.3/10)

Ford Focus 2004 (2005)