Autók » Volvo » S60 (2010)

S60 D3

Biztonság-Kényelem VOLVO

Tipikusan az a mindenki néz autó, ehez külön hozza kell szokni.
Persze tipikusan kényelmes is 1000km vezetés után is olyan érzese van az embernek, hogy "még menjünk tovább" nem sajog az ember minden porcikája.
7 hónaja használom eddig nagyon megvagyok elégdve vele.
Szervizbe eddig egyszer voltam vele akkor is olaj és szürők cseréjére. Pozitív csalodás volt mivel az auto meg csak 4éves volt és (újból) szakszervizbe vittem igy 1éves garanciát vállaltak a munkájukra és a Volvo Assistance Fidelity rendszerbe is bekerültem ami egy biztonság számomra hogy ha bárhol valami történik jönnek és segitenek. (az autó 7 éves koráig)
Fogyasztás szempontjából is nagyon jó Szentgyörgy-Budapest-Szentgyörgy (2000km) 4.8l/100km volt az átlagom. Az eddigi rekordom 4.2l/100km Szentgyörgy-Bukarest (a sebesség korlátokat mindenhol betartva) és ekkor egy 163LE-s autóról beszélünk.
A City Safety már kétszer mentet meg a koccanástól.
Igaz a Román utakat nem mindenhol kedveli de a Magyar utakat sem.
Minenkinek csak ajánlani tudom aki a biztonságot és a kényelmet szereti más szóval a Volvot.

- semmi

Primus Auto Bukarest