Autók » Volvo » 850, S70, V70 (1991-2000)

850, S70, V70 850 R

Minden egyben

Gyerekkori álom megvalósulása 24 évesen... Többszörös britt pályaautó bajnok(BTTC) Egy kicsit azt mondják kertvárosi nagypapás mind addig mig ki nem probálják.1996ban az összes extra amit lehetett rendelni benne van. Ami nekem nagyon tetszik a hátsó üléssor füthető és integrált gyerekülés van benne. Autópályán az igazi akár 200km/h utazóba amit tudom nem illik de kibirhatatlan a vége valahol 240-250km/h között ilyenkor azért a 18-22l az normális egyébként normál használat melett városba tojással a pedálon megálitottam 11l-böl. Megbizhatósága az autónak rendszeres odafigyeléssel és szervizzel kitünő bárhova elindulnék vele. Óriási probléma nálam de úgy tudom az előző tulajdonosnál sem volt. Nekem a csomagtér fedél zörög pedig már beszivacsoztuk meg a ball első torony nyikorog probléma oka ismeretlen eddig ha megtudom megirom. Fék, szilentek fogynak nagyon hamar a motorral semmi baj nincs pedig már több mint 200.000km van benne. Szerintem nem titok jó olaj!!! Meleg szivvel ajánlom a hideg eleganciát és a családi kombiba ültetett sport autót amit mindenki élvezni fog legyen az családtag vagy barát...

- Központi zár, riasztó, fékek(tátcsa ,betét ez normális főleg tempós autózásnál)

Volvo Szentesi Bük Vas megye Nyugat európai szinvonal és még abbol is a jobbik

Fenntartási költség (6) Évjárat 1996
Teljesítmény (10) Km vásárláskor 196000
Előző autója? Viano 2.2 Következő autója? Volvo v70R
Verdikt (7.7/10)

Volvo 850, S70, V70 1991 (1995 - 1998)