Autók » Volkswagen » Tiguan (2008)

Tiguan 20 tsi

Szürkebarát

Mikór megláttam szerelem volt az első látásra....vaj bőr dupla panoráma teteő.Ilyent szerettem volna.Ára huuuuzos volt de sebaj.Megvettem használtam egy hétig a tank akkor ürült ki negyedig.Kint a prérin nyekkkkk megállt .Tréler szerelö.Nézzik computer....hozzál bele 10liter benzint volt a jotanács.És lám feléledt.Szakszerviz.Kiderült mivel USA modell igy visszahivták üzemanyag szivatty cserére.De az europába nem vonatkozik...an-globale.Megrendeltem kicseréltettem.Jártam vele 1honapog ....egyszer a benzinkutra tartva megáll.....rutin benzin betölt gyaliglás a kutra 1km.Feléled.Szerviz a szivattyu mükxik....kiderül két tartály van igy 15litert nem sziv át......de jo elvisz mindenhova és nem Touareg nincs annyi irigy Szeretm mert kényelmes igaz ha nem takarom le a szélvédöt és nem huzzom el a napfénytetőn a rolot akkor fooorrroo a vajbőr de megoldottam letakar elhuzz és az ülésre lepedő.Menet közbe beizzadhat a hát hát vigyázni ...szeretm de van az a pénz amiért megválnék töle következöre valami japánba gondolkodok.....

- Fékek nyikorogtak tárcsa és betét csere.Leállt üzemanyag szivatyu csere....de kiderült nem az a gond 85000 elszállt igy olyan szivatyu melyik az egyik tankbol a másikba jutatja az üzemanyagot....most erre várok 2015 VIII.7

Répási team

Fenntartási költség (5) Évjárat 2012
Előző autója? Toureg Következő autója? Nemtudom
Verdikt (7.0/10)

Volkswagen Tiguan 2008 (2008)