A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Volkswagen » Polo (2001-2009)

Polo Comfortline 1,2 12V 3 door 

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

Apró lassú öröm

Szöveges ítélet

Imádni való kis csöpség bosszantó apró hibákkal amiket lent részletezem! Aranyos mormogással indulunk minden reggel ez a 3 henger varázsa :))) de mindig els?re. Néha szeretek vagy legalább is szeretnék gyorsan menni dehát... pl. dinamikus indulási kisérletkor mindig az elöz? automat juttaja eszemba ami 53 lóer?s Tzudzuki volt AMI jobban ment mint ez de ez legalább halk, autópálya 1-szer 180 óra szerint 5.-ben már piros volt egyébként a 110-et szereti felette a gyorsulás örökké valóságnak tünik és csak a makacs fogyasztás n? rohamosan ami Télen 8.1 95% város, nyáron 6.9 50% város. Motor 1.2 12V 64 le mindent tud ami a városba feltétlenül kell de nem többet! Amitszeretk Cd lejátszó ahoz képest a hangszoroó se olyan gagyi, hogy gyári jobb mint a Yarisban sokkal pedig ott is gyári minden az 1,5 tsport de csak ez az egy amiben jobb a többiben Toyota!
A Polo belül nagyon szép és igényes, föleg este a kék fény nem a müsor hanem a müszerfalvilágitás! Ami hasznos az autóban sok pakoló hely így sose tudom mim hol van pl. nyakkend? vagy cd vagy...

Hibalista

- Központizár ami gyári extra, Benzin szintkijelz? ez is gyári sajnos :(, most világit az Epc amit nem tudok micsoda de már nem is érdekel! Folyamatosan eszi a szervo olajat sehol nem folyik el! Elektromos tükör állítás a kedvencem amikor a bal oldalit állítom a jobb oldali is mozog így el?ször a bal oldalit majd utána a jobb oldalit :(( vicc,
- hajrá Germany (eddig egy dolgon láttam a germany felíratott a komputer de már találtam portugalia, slovakia, és Cseh republikot de gondolom amire nincsen rá írva vagy nem találom a feliratot az se német)
-

Ide hordtam szervizbe

Még nem volt de nem is merem a márkaszervizbe vinni mert rádugják a kompjuter szerkezetre és aztán új szoftvert kap és gondolom megint min. 3 hiba. Borszasztó, hogy ha vmi. baj van a kocsival akkor csak márkaszervíz tudja megmondani mi a baj szegény régi szakikhot nem is mehetek :(

Értékelése:

Másik szerelő értékelése

-

Értékelése:

Képek az autómról

Fenntartási költség (5) Évjárat 2003
Kényelem (7) Használati időtartam 1 év
Teljesítmény (3) Km vásárláskor 4
Megbízhatóság (4) Vezetett km 16000
Szerviztapasztalat (5) Átlagfogyasztás 8 l
Előző autója? Swift Következő autója? Made in Japen in Europe
Ennyire szerette (4) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (4.2/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Volkswagen Polo 2001 (2005 - 2006)

További ítéletek (292 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)