Autók » Volkswagen » Phaeton (2002)

Phaeton 5.0 tdi V10

A szolid LEG LEG.

Sok hasonló Luxus kategóriás autóm volt már,de eddig ez viszi a primet magasan!igaz a fogyasztása ha városban használom akkor elég horror"16-18/Liter,de odakint 12 ből már meg is áll.számomra rendkivűl kényelmes,tágas belsőtere van.nekem sokkal jobban teteszik a belsö tér kialakitása mint mondjuk a 7-es Bangles féle Bmw nek.A nyomatéka valami iszonyatosan nagy!mikor oda lép neki az ember olyan mintha épp fel akarna szálni a repülővel!eddig én még ehez fogható nyomatékkal rendelkező autóval nem találkoztam.Kűlsöre is nagyon szép és szolid,abszolúlt nem hivalkodó,nem néznek ki belöle az emberek,nem úgy mintha egy Audi a8,vagy hasonló kategóriás autóban ülnék.

- akkumlátor,helyzetjelzö égök,xenon égök.

saját szerelöm.

Fenntartási költség (3) Évjárat 2003