Autók » Volkswagen » Passat (2005-2010)

Passat 2.0PDTDI 4 Motion

Olajkályha kirakat managereknek

Ujjonan vettem a porsche pestnél 9,9millio forint volt.nem akarok senkit lebeszélni rola sem rábeszélni,csupán a szubjektiv véleményem irom.A garanciális javitások mindig macerásak,ha lehetne belebeszélnék a borjut az emberbe csak ne kelljen kicserélni valamit,mit mondjak utálatos dolog,ha már 10milliot elkérnek egy "népautoért"ami szerintem nem kevés pénz akkor adjanak is érte valamit.Szoval az auto szerintem egy kicsit státusz szimbolumnak számit,és arra is készült,de azért nem árt körülnézni.Kezdem ami számomra a legelkeseritöbb,a teljesitmény,lehet vele autozni,de nagyon megkell gondolni 4.töl felfele az elözést,nem egy ugros auto.A második a fogyasztás,na ettöl kirázott a hideg.Nem vagyok hajtos kifejezettenés már ki is nöttem belöle,csak egy példa az elözö autom ugyan ezzel a vezetési stilussal 5,5l gázoljabol megáll,ezt 7,5 alatt nem tudom.Pedig ez sztrádás fogyasztás 130-140km /o.A városba sem áll meg 9,5alatt,pedig mondom nem nagy gáz nagy fék autos vagyok már.A futomüve is messze elmarad az audijétol és a B6-os tol.Nem tudom miért változtattak,ill tudom,sok volt a garanciális lengökar csere.Az olajfogyasztásrol,más azt irja ennyit meg annyit eszik,nem tudom én mondjuk 15000km-nél cserélem az olajat,de még csak megsem mozdul a szintmérö.Na ez az egy amiröl pozitivan tudok irni.amugy szerintem ennyi pénzért sokkal jobb autot vártam.Lehet 170lovast kelett volna vennem???Akkor legalább a teljesitményel nem lenne gondom??A belsejéröl csak annyit,szerintem eltalált dolog,de ez megint izlés dolga,viszont a minösége az pocsék.Persze én is ahhoz a "hülye" csoporthoz tartozom aki német automániás,de lassan rá kell jönnünk,ezekbe az autokba már semmi nem a régi "West Germany"Minden volt szociaista,és Kinai,akkor meg mit is várunk töle.Ezzel nincs is addig baj mig azt nem mondom,hát ha minden kinai benn akkor inkább veszek egy Kia -t,vagy más távolkeleti betegágyat.De erre a Wolksburgi központba is rákéne jönniük.Az összkerékhajtás tényleg fantasztikus dolog télen!!Na de akinek van egy csep itélöképessége(nekem nem volt)az nyugodtan számoljon utánna ,hogy az év 365 napjábol hány napon tudja ezt igénybe venni,a többin viszont marad a plussz egy liter,vagy 1,5.Az meg aki azt akarja bizontgatni nekem hogy az összkerekes mivoltát kanyarokba is kitudja használlni azt bátran kinevetem.Annak azt üzenem ahhoz kevesebb sóly és 30-40-nel több paci kellene.Hát csak ennyit,innen mindenki ön dönt alapon cselekszik.Bocsi az évjáratot elirtam,de most korrigálltam!

- 1,Olajszonda
- 2,klima javitás
- 3,Légtömegmérö

Ring Auto KFT

Fenntartási költség (5) Évjárat 2007
Megbízhatóság (5) Vezetett km 42000
Előző autója? A4 S-line 1,9pdtdi Következő autója? BMW 320D
Verdikt (3.7/10)

Volkswagen Passat 2005 (2005)