Tekila
Szöveges ítélet
A bátyám használta elöttem jópár évig. Ennek sajnos egy alapos lelakás lett az eredménye. Ez főleg a belsején látszott. A motorban akkortájt 250.000km-t mutatott az óra és erőtlen lett. Én 2000 nyarán tettem le a jogsit és Agusztusra lett kész a generál. A szervízből(Magyarék XIIker) már én viettem haza!! Azonnal nekiláttam a csinosítgatásnak, takarításnak. 1200s motor nagyon megbízható, és az egyik legjobb konstrukció! A szervízben a szétszedett motornál a mester bizonygatni szerette volna, hogy már nagyon kevés volt hátra a szelepeknek, és befogott egyet a satuba, majd kalapácsal kezdte verni. Az úgy 5-6 erős ütés után se akart eltörni!! Fogott egy másikat, de azzal is így járt! Mikor látta mi a helyzet annyit mondott hát 1200es!
Nekem azóta több léghűtéses VWm van, és mind 1200. Van amelyik még 30lovas. Kifogástalanul működnek! Volt próbálkozásom egy 1600 motorral is, de az nagyon sokat evet, így visszapakoltam az 1200t!
A bogár hibátlan, sose hagyott cserben! Sok külföldi találkozót megjártunk a párommal ezzel a kocsival. Szeretjük nagyon. Ez a változat már Mexikóban született. Fejtámlás ülései vannak, index a lökhárítóban van. Az előző tulaj egy fiú volt aki a nagypapájától örökölte az autót, és nagyon szerette! Ha jól emlékszem(kisebb voltam mikor a családhoz került) Franciaországba járt egyetemre és mindig a bogárral közlekedett! Ezért nem tudom a pontos kilómétert! Viszont ápolt, gondozott kocsi volt!
Imádom!
Hibalista
- Egyszer elment rajta az olajgomba, meg az elakadás jelző gomb.
Ide hordtam szervizbe
Elösször a XI. kerületbe hortam a Szabóhoz, de mivel az apró munkák is 3hónapot vettek igénybe, elkeztem magam szerelgetni.
Értékelése: 3
Képek az autómról
Fenntartási költség | (8) | Évjárat | 1979 |
Kényelem | (8) | Használati időtartam | 10 év |
Teljesítmény | (8) | Km vásárláskor | 0 |
Megbízhatóság | (10) | Vezetett km | 150000 |
Szerviztapasztalat | (10) | Átlagfogyasztás | 7 l |
Előző autója? | BKV | Következő autója? | A bogi mellé VW T4 |
Ennyire szerette | (10) | Megérte a pénzét? | nem |
Verdikt | (8.1/10) |
