Autók » Toyota » Yaris (1999)

Yaris d4d

Yaris kis kékvillám

2010-ben vettem az autót.
2004-es d4d yaris. Eddig a világ legjobb kisautója. Nagyon kis nyomatékos és autópályán is kényelmesen megy 130 és németben 150. Még a mai napig ment 172 óra szerint. Nagyon szerettem és karban tartottam és az elmúlt 9 év alatt mig az enyém volt nem sok dolgot kellett kicserélni. Szinte semmit.
2010-ben egy kuplung csere miután vettem és jöttünk haza a kedvesemmel Bécsből amit a Toyota Mayernél ahol a legjobb csapattal megcsináltattam ami 70.000Ft volt majd később egy toronycsapágy, kerékcsapágy és egy üzemanyagnyitó bovden amit kellett cserélni. Persze ami kötelező volt ékszíj és gázolajszűrő fékfolyadék azt is cseréltem. 10.000-ként olajcsere és többnyire ÖMW kúton tankoltam.
2004-ben mikor vettem előtte törött volt de a Toyota Mayernél mondták hogy nyugodtan vegyem meg mert szépen meg volt javítva. Nem bántam meg soha nem volt komoly gondom vele és nem húzott semerre egyszerűen tette a dolgát.
Nem kellett költeni szinte semmit ment és minden működött rajta. Ahhoz képest hogy 15 éves volt és mikor eladtam és felemeltük meglepetésemre nem volt az alján semmi rozsda. Ehhez hozzá kell tennem hogy beton felett állt és tető volt a feje alatt.
Ennél jobb autóm még nem volt ami ennyire praktikus kényelmes anyagminőségben is ott volt (nem volt kiszakadva az ülése gyári volt) és hibátlan volt és ment ha kellett és 5l nagy kerékkel többet nem fogyasztott. igazi álom autó volt.
Egyszer vettem egy ugyanilyet eladtam 1 év múlva és újra ilyet aartam és ezt 9 évig nyustöltem szinte komoly hiba nélkül.
A világ legjobb kis dieselje volt. Nem füstölt nem logót az ajtaja nem katogott a féltengelye csak egyszerűen jó autó

- Kuplung 2010-ben 70e - Elszakadt az üzemanyag bovden 20e

Toyota Mayer csak is

Fenntartási költség (10) Évjárat 2004
Előző autója? 2004 yaris d4d Következő autója? Corolla, Prius, Yaris, Camry, RAW4
Verdikt (10.0/10)

Toyota Yaris 1999 (2005 - 2005)