A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Toyota » Yaris (1999)

Yaris 1.3 MAX 

Az ítélet értékelése
5,0(2 db)

Francia Rizsrakéta

Szöveges ítélet

Ez a második Yaris. Az előző egy japán volt 2002-ből, ez sajnos "francia", érezhető is az összeszerelési minőségen. Kényelmi extrák közül minden megvan benne amire nekem szükségem van, az üléspozícióval viszont nem vagyok megelégedve, túl magas. A csomagtér pici: alig több mint 200 literes, de ez igazából engem nem érdekel. 20 éves vagyok, az autó az édesapámé. Régebben nem értettem, minek vesz megint Yaris-t, de amióta én is hajtom, teljesen világossá vált. Egyszerűen ránéz az ember, és nem vár tőle semmit. És pontosan emiatt sorozatos meglepetések várják az önként jelentkezőt. Városban szinte verhetetlen, baromi fürge, több utassal is jól gyorsul, nekem tetszik a morgós motorhangja, élvezet pörgetni, szerencsére nem szigetelték agyon. Nagy sebességnél hangossá válik, bár inkább a kerekek felől jön a zaj, mintsem a motortérből. Szerpentinen öröm vele menni, nagyon kiszámítható és gyors a kanyarokban, kategóriatársait és a hajó prémiummárkákat megeszi reggelire :) . Megbízhatósága példás, fenntartása olcsó, fogyasztása alacsony. Én egyáltalán nem tartom női autónak, sokkal inkább fiatalosnak, szerethetőnek és ésszerű döntésnek.

Hibalista

- az első ablaktörlő lapátok maszatoltak, amúgy semmi említésre méltó.

Ide hordtam szervizbe

hivatalos márkaszerviz

Értékelése: 8

Képek az autómról

Fenntartási költség (10) Évjárat 2005
Kényelem (7) Használati időtartam 4 év
Teljesítmény (10) Km vásárláskor 0
Megbízhatóság (10) Vezetett km 39000
Szerviztapasztalat (8) Átlagfogyasztás 6 l
Előző autója? Yaris Következő autója? többesélyes
Ennyire szerette (10) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (8.4/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Toyota Yaris 1999 (2005 - 2005)

További ítéletek (242 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)