Autók » Toyota » Supra (1993-1998)

Supra 3,0 L

Második szerelem !

nagyon rossz tulajdonsága, hogy nem bírom ki nélküle a hétvégéket. Ilyenkor tankolok, és irány a messzeség. Hamar 240-en vagyok és tető nélkül élvezem a napsütést. A városokba érve a csajok bámulnak, én vigyorgok. Régóta vártam már erre és nagyon imádom azt az érzést, amire a Fast and Furious filmet nézve vágytam. Az asszony útálja: egyszer elvittem egy kőrre, de csak olaj volt a tűzre, széttaposta a padlólemezt, menetet vágott a majrévasba a kezével, állandóan ki akart szállni, hát kiraktam. A fogyasztása ? ilyen marhaságot írni, hogy "6 liter", inkább 16liter, de ki a fenét érdekel, ez erre való és kész! Jó bevásárolni vele? Egy fenét, ebbe semmi hely nincs, de minek is. A csomi tartóba befér a tető, a hátsó ülésre a csajok keresztben, oszt ennyi!

- semmi. - Csak a gumikat cserélem, mert elégetem őket. - Az olajat cserélem, mert a motort védem. :-)

nem volt rá szükség eddig

Fenntartási költség (2) Évjárat 1996
Előző autója? Laguna, még megvan Következő autója? Supra testvérem, supra