A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Toyota » Previa (2000)

Previa 2.0 D4D 

Az ítélet értékelése
5,0(1 db)

A kortalan autó

Szöveges ítélet

120.000 km-nél kidobta az ötödik fokozatot. A jelenség úgy kezdődött, hogy terhelés váltásnál előre-hátra mozogott a váltókar. Kb. 6-8 cm-es mozgás után jött elő a probléma. Okozója egy egyszerű, -az ötödik fokozat fogaskerekét a helyén tartó- anya lelazulása, az anya megfelelő lebiztosításának hiánya. Javítás 150.000 Ft volt kompletten (Borka szervíz - nagy szakértelem!). Egyben örökre elhárították ennek a hibának a kiújulási lehetőségét. Szeretjük, családunk számára ideális autó. A tolóajtó egyszerűen minden helyen (szűk parkoló, garázs) könnyedén lehetővé teszi számunkra a gyermekek beültetését. A 6. és 7. ülések is teljes értékűek. A motorja a konstrukciójának köszönhetően a német egyterűekkel összehasonlítva sokkal halkabb finomabb járású. Jelenleg is megvan, egy Hiace-al együtt használom és a váltójavítás ellenére azt kívánom hogy mindig ilyen megbízható autóim legyenek!

Hibalista

- Kb. 40.000 kilóméterenként fékbetétek, 100.000 km-nél első féktárcsa szabályzás, 120.000 km-nél kidobta az ötödik fokozatot.

Ide hordtam szervizbe

Toyota Mayer - a kötelező szervízek. Készséges, megbízható, ajánlom!

Értékelése:

Másik szerelő értékelése

Borka Szervíz Bp. II. Újsor 17. Egy igazi gondolkodó szerelő, hihetetlen kézügyességgel és rengeteg tapasztalattal.

Értékelése:

Képek az autómról

Fenntartási költség (7) Évjárat 2001
Kényelem (8) Használati időtartam 4 év
Teljesítmény (7) Km vásárláskor 66000
Megbízhatóság (10) Vezetett km 60000
Szerviztapasztalat (9) Átlagfogyasztás 7 l
Előző autója? Audi quattro, Opel több típusa Következő autója? TOYOTA-forever
Ennyire szerette (10) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (7.6/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Toyota Previa 2000

További ítéletek (19 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)