Autók » Toyota » Dyna U300, U400 (2000)

Dyna U300, U400 150 DK 2,5 d4d

dzsyna

olyan 108000 km kőrül nyikorogni kezdett az első fékkópásjelző,fancsali pofával állitottam be a m5-be hogy gáz van a toyota sem a régi már,megvigasztaltak hogyha sürübben szeretnék márkaszrvizeket meg szerelőket látogatni miért nem vettem a szomszéd autószalonban autót,ott ezt az alkatrészt 40000 kőrül cserélik.tárcsástúl.picit kényelmetlen normál eus termethez,185 cm,pedálmagasságokhoz nem árt némi laza izom,a 6 személy szállitása a pigmeusoknál még rengeteg plussz szabad térrel járna,jóléti társadalmakban heringes,ha néha rítkán havat vagy jeget lát petrovics által megénekelt szép lapos hazánkban,télígumi után kiált...

- stabilizátor szilentek kb 60000-nél,rővidesen megint,termosztát úgy kb 120000 kőrűl,volt egy gyári visszahívás ha jól emlékszem valami váltó v motortartó konzol,kb egy tucat ilyen olyan ízzó,index meg helyzetjelzők.

toyota tshuho,toyota m5

toyota strasser

Fenntartási költség (10) Évjárat 2003
Előző autója? transporter Következő autója? játszik.maradonát.
Verdikt (8.1/10)

Toyota Dyna U300, U400 2000