Selejtes db
Szöveges ítélet
Jelenleg cégautókén rója az utakat. Az egész procedúra 7500 km körűl kezdődött, elromlott a klímakompresszor. Azóta sajna 1 hónapból 1 hetet mindig a szakszervízben töltött az autó. A szervíz megpróbál mindent elkövetni az autó életben maradásához, tartásához de ez már egy kicsit unalmas. A TMH-nak szerintem úgy kellene ehhez a témához hozzáállni, hogy a komlett motortérben lévő dolgokat egy egységben kellene kicserélni, és a "régi" dolgokat postán feladni a Japán kollégáknak tesztelésre.
Ha nem lenne ennyi gond evvel az autóval, akkor egy megbízható, fűrge, alacsony fogyasztású autó válna belőle, amit még talán meg is lehetne szeretni.
Hibalista
- Klímakompresszor; befecskendezők (3x); magasnyomású szivattyú (2x); kipufogó szelep csere; majd beragadás és automentő; 4000-7000 km között bejelez az alacsony olajszint; motorblokk csere; turbócsere 2500-nál megtorpant az autó.
Ide hordtam szervizbe
Realszisztéma Buda
Értékelése: 9
Képek az autómról
Fenntartási költség | (7) | Évjárat | 2008 |
Kényelem | (8) | Használati időtartam | 1 év |
Teljesítmény | (8) | Km vásárláskor | 0 |
Megbízhatóság | (2) | Vezetett km | 59400 |
Szerviztapasztalat | (8) | Átlagfogyasztás | 6 l |
Előző autója? | Corolla 1.4D4D | Következő autója? | Jelenleg még használva |
Ennyire szerette | (7) | Megérte a pénzét? | nem |
Verdikt | (6.1/10) |
