A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Toyota » Corolla (2002-2006)

Corolla 1.6 sol sedan 

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

Megbízható drágaság

Szöveges ítélet

A csomagtarto furcsa, bar a teto eleg magasra kinyilik, megsem lehet akkora meretu csomagot belerakni, mint egy HB-be. Nekem furcsa volt, hogy a 15k-s szerviz 40k-ba kerult, felek, hogy a 30k-s is hasonlo osszeget fog jelenteni.
Igaz, a szerviz cserelt mindent (levego/olajszuro, olaj, miegyeb), de ennek ellenere felek, hogy valami nem volt kerek, es picit megtoltak. Ehhez kepest az elozo autoim elso szervizei minden esetben ingyenesek voltak, illetve Peugeotnal 30k-s szerviz 30k, 60k-s szerviz 70k-ba kerult.

Kicsi kiegeszites: kozben megvolt a 30k-s szerviz is, szinten 42k volt, olaj, olajszuro, legszuro es pollenszuro csere. Azt mondtak, hogy ez igy fog menni 60k-ig, es ott lesz kis plusz a fektarcsak miatt. Utana megint ekkora osszeg (kivancsi leszek :))

Amugy az auto megbizhato, -15 fokban is poccroff, bar neha furcsa zajok vannak az utasterben (bekoltozott bogarak, es halk ciripelesek :)).

A motort kicsit halkabbnak vartam, bar valoszinuleg en vagyok tul igenyes.

Hibalista

- Gyakorlatilag csak az izzo egett ki, de az negyszer is (biztos belehuztam egy vacak sorozatba)
-
- 15k-s kotelezo szerviznel olajcsere, szurok csereje (olaj/leg/legkondi) cuzammen 42k korul volt.

Ide hordtam szervizbe

Realszisztema Budai szervize

Értékelése: 7

Képek az autómról

Fenntartási költség (7) Évjárat 2003
Kényelem (9) Használati időtartam 1 év
Teljesítmény (9) Km vásárláskor 0
Megbízhatóság (10) Vezetett km 30000
Szerviztapasztalat (8) Átlagfogyasztás 8 l
Előző autója? 206 Következő autója? peugeot 407 / toyota pickup
Ennyire szerette (10) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (7.8/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Toyota Corolla 2002 (2002 - 2006)

További ítéletek (411 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)