Autók » Toyota » Camry (2007)

Camry camry xle

takarékos, megbízható eminenciás, szükség esetén villám

Mivel nem leltem 2011 utáni camry infokat hazai oldalakon, ezért itt osztom meg tapasztalataimat:

- ez új szériás modell volt így érthető módon (persze ez sem fogadható el) némely műanyag kárpit könnyen lejött a helyéről.

- vegyes fogyasztása váratlanul alacsony volt (4,66 l) nyáron kíméletes üzemben, télen viszont 7-re is felugrott

- a fenntartása filléres (saját olajcserével) , teljesítménye, gyorsulása (200 Le - 6 sec) több mint elég

A bőrkárpit ülőfelülete velúros, ami sokkal kényesebb a fényes kiképzésnél.
Amit hiányolok az a Led-es fények, de persze azt már az újabb típusokba illetve a Lexusokba tartogatják, valamint az elektromosan behajtható tükrök is jól jönnének - ami az avensis-nél nem egy csodaszámba menő dolog volt.
A típus az extrábban felszereltek közé tartozik, de így is kimaradt az ablakok végzáró kapcsolója amit csak felfelé tesz a vezető oldali ajtón.

Jó dolog a keréknyomás érzékelő és kijelző használata, viszont bosszantó hogy a gps nem használható europa térképpel mivel amerikai piacra készült tipusról van szó.

A gyári JBL hangrendszer kiváló, ami a telefont is tökéletesen tudja kezelni.

- tető programozása - egyéb csak olajcsere volt

Fenntartási költség (9) Évjárat 2012
Előző autója? avensis Következő autója? toyota
Verdikt (8.9/10)

Toyota Camry 2007 (2007)