Az igazi társ, aki mindig velem van...
Szöveges ítélet
Azt hittem, hogy aki szerelmes az autójába az nem teljesen complett. Hát sajnos függö lettem és beleszerettem. Az Avensisböl szabadon a ´sisi´ nevet kapta. Amikor jövök vele haza a fogyasztásom 5 liter per száz km. Az első tankolás Franciaországban esedékes a második Németországban. Amugy a fogyasztásom 7 liter. A magyar benzinnel 7,5-7,8. A computer mindig csal az átl.fogyasztásnál. A hifirendszere jazzt és a funkyt imádja. A tuxi-tuxi zenét nem szereti mert torzit. A cd még a magyar utakon sem ugrál. Sisi az igazi társ soha semmilyen panasza nincsen. Egy igazi ´workoholic´. A kötelezö szervizek nem horribilisek, még a fékbetétek+tárcsák sem voltak drágák. Amikor haza jövök akkor mindig egy hónapra jövök, midig hozok ismerösöknek dolgokat, meg kinti magyaroktol csomagokat
és eddig csak egyszer nem fértem el a csomagtartóban. Mondjuk formásabb lehetne meg a nyilása kicsit sarkosabb, hogy rendesen be lehessen packolni. Ha végleg hazaköltözöm akkor talán lecserélem, mert itthon elég gáz a jobbos kormányu autós közlekedés. Szerintem aki ilyen autót birtokol elöbb utobb rákap a céltalan autózásra csak azért, hogy kikapcsolodjon, és élvezze a vezetés örömét amit nyújt. Az ülései hosszú távon sem kényelmetlen. Bár 16óra vezetés után nem ezt mondom, de 2-3 órás utat észre sem veszi az ember feneke. Egy dolog van benne ami borzasztó. Hogy ha vesz az ember egy avensist utána már nem akar másik autót. Ugyhogy mindenki godolja végig jó alaposan. És vegyen mielöbb egyet magának.
Hibalista
- Kötelezö szervizek. Fék betétek+tárcsák+dobok.
- Kifuffogó rendszer, sajnos tavaly télen megadta magát de hát mindig kapta a vizet. Dehát négyévenként egy kipuffogó szerintem belefér. Ya meg egy izzó. Egy trükk: A pollenszürőt kéthavonta egyszer érdemes kivenni és kiütögetni a koszt mert ez elöidézheti az ablakok párásodását, de lehet hogy ez éghajlat függö, és mo-n nincs jelentösége.
Ide hordtam szervizbe
Keary´s of Cork Ltd
Kinsale Road Roundabout, Cork City
Értékelése: 8
Másik szerelő értékelése
McCoy Motors
Lucan By-Pass
Dublin
Értékelése: 6
Képek az autómról
Fenntartási költség | (10) | Évjárat | 2001 |
Kényelem | (10) | Használati időtartam | 0 év |
Teljesítmény | (10) | Km vásárláskor | 16500 |
Megbízhatóság | (10) | Vezetett km | 127000 |
Szerviztapasztalat | (10) | Átlagfogyasztás | 7 l |
Előző autója? | Astra | Következő autója? | nem tervezem cseréjét, még megsértödne. |
Ennyire szerette | (10) | Megérte a pénzét? | nem |
Verdikt | (8.9/10) |
