A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Suzuki » Wagon R+ (2000-2007)

Wagon R+ 1,3 GLX 

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

Toshi a falujáró babakocsi

Szöveges ítélet

Második kocsinak került hozzánk, mivel kiköltöztünk Budapestről, kellett egy "falujáró", amibe befér 2 gyerekülés, 1 babakocsi és ezernyi cucc. Na ennek a célnak tökéletesen megfelel. A gyerkőcök is szeretik, bár még csak a nagyobbik tudja szavakba önteni a mondanivalóját. Részéről az a pozitív, hogy jó magasan ül, mindent lát.
Bank által visszafoglalt autó, nem strapálta le az előző gazdája végzetesen.
De tényleg: fürge, a BKV után 2 gyerekkel maga a menyország,kényelmes, földúton sem akadok el vele, meg sem kottyan neki egy-két traktornyom, bárhová be tudok parkolni, és mivel errefelé rengeteg Wagon R+ fut, nem érzem, hogy nem vennének számba az utakon. A magas építésnek hála ha földútra tévedek, akkor sem kopog a fejem a tetőn.
A kezdeti ellenérzések után a férjem is elfogadta, kevesebbet eszik mint a családi autó (C-Max), úgyhogy rövid távra már csak Toshit használjuk.
A tágabb családban nagy sikere van, apósom is készül venni egy Wagon R-t a jó tapasztalatokon felbuzdulva.

Hibalista

- Az ablaktörlő gumit kell cserélni, hátul szinte semit nem ér már.

Ide hordtam szervizbe

még nem jutottam el

Értékelése:

Képek az autómról

Fenntartási költség (10) Évjárat 2004
Kényelem (8) Használati időtartam 0 év
Teljesítmény (8) Km vásárláskor 43000
Megbízhatóság (9) Vezetett km 0
Szerviztapasztalat (9) Átlagfogyasztás 5 l
Előző autója? Következő autója? majd ha már nem kell babakocsi egy Splash
Ennyire szerette (10) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (8.3/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Suzuki Wagon R+ 2000 (2000 - 2007)

További ítéletek (322 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)