A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Suzuki » Wagon R+ (2000-2007)

Wagon R+ 1.3 GLX automata 

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

Kényelmes automata

Szöveges ítélet

Összességében (a fenti fékproblémától eltekintve) meg voltam elégedve vele (a múlt id? oka, hogy lecseréltem egy dízelre). Jól ment, sosem hagyott ott (bár egyszer-kétszer beszartam, amikor a slusszkulcs elfordítása után a világon semmi sem történt, de ilyenkor csak az volt a baj, hogy sebességben hagytam s ilyenkor az elektronika nem indít). Az automata iszonyú kényelmes dolog, ezt nagyon szerettem és sajnálom, hogy már nincs, ráadásul sosem volt vele problémám.

Ha sok pénzem lenne, vennék egy olyan Wagont, ami:
1. fél méterrel hosszabb a csomagtartó növelésére
2. dízel
3. kapcsolható négykerékhajtású
4. Vegyes váltós (automata + kézi)

Hibalista

- Fél év után az els? fékek (szinte) folyamatosan sikítottak. Iszonyú idegesít? volt, de a legrosszabb az, hogy a 3 különbözü szervizben, ahol ezzel jártam, csak 1 helyen tudták, hogy mi ez (eleinte én sem tudtam, hogy a fék vonyít és nem valami más). Tulajdonképpen végleges megoldás nem volt - a féktárcsa cseréje néhány hónapra szüneteltette a problémát.

Ide hordtam szervizbe

Suzuki Solymár

Értékelése: 7

Másik szerelő értékelése

Suzuki Óbuda

Értékelése: 9

Képek az autómról

Fenntartási költség (5) Évjárat 2002
Kényelem (7) Használati időtartam 3 év
Teljesítmény (7) Km vásárláskor 0
Megbízhatóság (9) Vezetett km 50000
Szerviztapasztalat (7) Átlagfogyasztás 9 l
Előző autója? kombi Következő autója? Dízel Wagon R+
Ennyire szerette (9) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (6.5/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Suzuki Wagon R+ 2000 (2000 - 2007)

További ítéletek (322 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)