Autók » Suzuki » Vitara (2014)

Vitara GLX

ez egy autó

Divat a városi terepjáró? Lehet de át gondolva jó választás azoknak akik kényelmes be-ki szállást előnyben részesítik ill. jobban rá akarnak látni az útra és a forgalomra és végül a magyar utak miatt. Ezek a szempontok alapján kerestem 5 millióig autót. Nissan juke: kicsi csúnya legközelebbi szervíz 90km. Dacia Duster: igénytelenség netovábbja lehet hogy jó autó de beleülve ki sem akartam próbálni annyira igénytelen belülről. Vitara: kívülről jól néz ki, belülről elfogatható kinézetű. Sokan esnek abba a hibába hogy prémium autó belsejéhez hasonlítsák össze. Újságírók és egyéb elfogult embereknek a figyelmébe ajánlom hogy ez az autó 5 millióba került akkor ne hasonlítsák össze 1-2 millióval drágább autókkal mert ez félre vezetheti a vásárlókat. Külső nekem bejön a forma igaz rengeteg van belőle. Idegesítő hogy a hátsó rendszám táblát nem tudják rendesen oda fogatni hogy ne zörögjön minden záráskor. A fényezés a kavics felverődéskor fémig pattan illetve a műanyag lökhárítón mintha apró bogarak lennének rajta. Belül: A kritikusoknak üzenem nem kell fogdosni a műszerfalat mert attól hogy az új vitarában puha attól nem lesz prémium és azt sem fogdossák csak azért. Nos ezenkívül az ajtózsebek baromi jók hogy 1,5 literes palack befér. Ott viszont idegesítő hogy ha valami keményebb tárgy van benne és mozogni tud akkor zörög. A kormány fogása kiváló de már kopik. A műszerek mindent jól olvashatóan mutatnak az átlagfogyasztás mérő 0,2 litert csal.

- jobb parkoló szenzor javítás garanciában

suzuki északker

Fenntartási költség (9) Évjárat 2017
Szerviztapasztalat (8) Átlagfogyasztás l
Előző autója? astra Következő autója? kizashi
Verdikt (8.2/10)

Suzuki Vitara 2014 (2015)