A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Suzuki » Sx4 (2006)

Sx4 1.5 GLX AC 

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

Szép is, jó is

Szöveges ítélet

Időnként rámjön a kényszer, hogy lecseréljem az autómat. Ez történt tavaly szeptemberben is. Eddig csak francia autóim voltak mint Citroen Xantia, Citroen Xsara, Peugeot 206. Pontosabban volt egy Opel Vectrám is mint első kocsi, de az sosem működött. Ezzel kapcsolatban fogadtam meg, hogy soha nem veszek német autót. Szóval első körben minden szóba jöhető francia kompaktot megnéztem, de ár-érték arányban egyik sem győzött meg igazán. Aztán betévedtem egy Suzuki szalonba. Ezt a kocsit azért az árért nem volt szabad kihagyni. Vettem egy Sx4-et. Ha olyan lesz a megbízhatósága mint a család többi Suzukiának (Swift, Ignis) akkor már nem jártam rosszul. Maga a kocsi nagyon tetszik. Szép a formája (na ja az olasz formaterv), szerintem kényelmes a belső tér. A műanyagok kemények, de én a kormánykeréken és a sebváltón kívül nem tapogatok mást, inkább vezetek. Szemre meg szépek az anyagok. A kemény futómű nem zavar. Ritkán közlekedek alsóbbrendű utakon, ha meg rossz az út egyszerűen lassan megyek. A kocsinak remek az úttartása. Nem ezt vártam a magassága alapján. Nagyon jó a kezelhetőség, jók a kezelőszervek. Szívesen vezetem csak a vezetés kedvéért. Négy ember kényelmesen elfér benne. A motort pörgetni kell, hogy megmutassa mit tud. 3000-es fordulat alatt egy 1.2-es nyolcszelepes teljesítményét mutatja viszont 3000 felett nagyon megy. A csomagtartó nem túl nagy de ezt tudtam akkor is mikor megvettem. A fogyasztása nagyon magas tud lenni, ha az ember előcsalja mind a 99 lovat. Kicsit erős a motorhang. Autópályán 140-150km/h-nál kb fél óra után kezd el zavarni a magas zajból adódó terhelés. Ami még zavar, hogy a műszerfalban itt-ott rendszeresen "megszólal" valami. Szerintem ez nem méltó egy ilyen árú kocsihoz. Mivel nincs mit tenni szorgalmasan rakosgatom bele a kis szivacsdarabokat. Egyszer csak kerül mindenhova és akkor csend lesz. Csak ennyi hibája legyen. Szerintem jó döntés volt a megvásárlása. Lehet, hogy áttérek a japán kocsikra?

Hibalista

- Semmi

Ide hordtam szervizbe

Suzuki Sipos Szombathely

Értékelése: 10

Képek az autómról

Fenntartási költség (9) Évjárat 2007
Kényelem (8) Használati időtartam 1 év
Teljesítmény (8) Km vásárláskor 0
Megbízhatóság (9) Vezetett km 8000
Szerviztapasztalat (9) Átlagfogyasztás 7 l
Előző autója? Peugeot 206 Következő autója?
Ennyire szerette (8) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (7.6/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Suzuki Sx4 2006 (2006)

További ítéletek (289 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)