Az igazi ítélet!
Szöveges ítélet
Már írtam ítéletet,de nem enged módosítani! Na mindegy !
Nagyon szeretem az autót még mindig! Hiba nincsen ,mint egy SUZUKI-tól elvárható! Az úttartása és a kényelem első osztályú. Sokan sokkal többet várnak el ettől a márkától,de nekünk MAGYARoknak ez első osztályú! Sőt nem a volt kommunista országokban is szeretik,és becsülik a márkát! Itt a baj nem az autóval van baj,hanem a nagyobbnak látszani effektussal! Inkább vesz egy német nagy kocsit,és nem eszik,csak lássák,milyen nagy ember! Ha valaki használatra vesz autót,az japot vesz! Ezt már a németek is elismerték!
Szóval az autót én ajánlom mindenkinek! Kényelmes,és nem eszik sokat! Ha nem 150 felett jársz vele akkor nagyon jól eszik! 7 alatt mindig! Persze evett többet is már,de akkor nem a kíméletes hajtás volt,vagy pedig csak 2-3 km et mentem vele hetekig egy szuszra! A kanyarokat imádja! Sok nagy márkát simán kenterbe ver szerpentineken! A nagy kerekek kellenek ilyen útviszonyokra! Nem cserélném le csicsás 18' ra,hogy aztán csal lépésbe mehessek vele az utainkon!
Ha valaki kételkedik szavaimban,akkor keressen rá a honlapomra,és azon belül a fórumra,min érdeklődhet valós tulajoktól is! Hiszen sajnos sokan csak szórakozásból írnak itt ítéletet,úgy hogy csak megelőzte egy SX4 ,és begurult----erre ír egy negatív ítéletet! Pedig a típus tényleg jó!
Sziasztok!
Újra itt!!!Két és fél évesen!
Gondom nem volt vele még mindig! A SUZUKI nagyon jól teljesít!
Gondolom 20 évesen is ilyen megbízható lesz, mert addig marad,amilyen a gazdasági helyzetünk!
Hibalista
- kiégett a belső világítás izzóm!
Ide hordtam szervizbe
Komáromi Géringer
Értékelése: 10
Másik szerelő értékelése
Kubat Vincz Csak egyszer vittem oda! Soha többet ! Bár már be is zártak!
Értékelése: 1
Képek az autómról
Fenntartási költség | (10) | Évjárat | 2007 |
Kényelem | (10) | Használati időtartam | 2 év |
Teljesítmény | (10) | Km vásárláskor | 21000 |
Megbízhatóság | (10) | Vezetett km | 21000 |
Szerviztapasztalat | (10) | Átlagfogyasztás | 6 l |
Előző autója? | Corolla | Következő autója? | Marad,vagy Grand Vitara |
Ennyire szerette | (10) | Megérte a pénzét? | igen |
Verdikt | (10.0/10) |
