Átgondolatlan részletek
Szöveges ítélet
Jó autó lenne ez, ha egy kicsit jobban odafigyetek volna a részletekre. Magyarországra kellően gyors, ezeket az utakat jól bírja, Románia sem gond, földutak sem. Jó magas, így klasszul kilátok belőle, bár a bal kanyarok kicsit izgalmasak a széles, Zafira-szerű A oszlop miatt.
A motorja és a kasznija hibátal idáig.
Csakhogy... A kocsi nagyon hangos, és ez bizony már 2-300km után komolyan idegesítővé kezd válni. Egy ekkorka motortól ez szokatlan, feltételezem, hogy a hangszigetelést kispórolták a motortér körül. Aztán... Rosszul van összerakva. Nem, nem Dacia, de azért kellemesen zörög minden a műszerfalban. Van ami alapjáraton, van ami rossz úton, és van ami csak úgy. Szilikon az elemek közé, hm? Suzuki? A csomagtartó ajtaját elemi erővel kell becsapni, hogy be is csukódjon, a kesztyűtartó kajlán áll az elejétől fogva. Az index visszajelző lámpácskák nem látszanak a kormánytól (182cm magas vagyok).
Amúgy oké. A műszerfal műanyag, persze, de hát ezt tudtam, mikor megvettem. A motor sem túl erős, de ezt is tudtam. Tényleg csak az összerelés minősége az, ami meglepett (negatív értelemben) kicsit.
Hibalista
- A vezetőoldali ajtón, az ablak alatt lévű műanyag díszléc levált. szervíz visszaragasztotta. Na bumm...
Ide hordtam szervizbe
Székesfehérvár, Suzuki Barta
Értékelése: 9
Másik szerelő értékelése
Székesfehérvár, Suzuki König
Értékelése: 10
Képek az autómról
Fenntartási költség | (9) | Évjárat | 2007 |
Kényelem | (7) | Használati időtartam | 1 év |
Teljesítmény | (6) | Km vásárláskor | 0 |
Megbízhatóság | (10) | Vezetett km | 40000 |
Szerviztapasztalat | (10) | Átlagfogyasztás | 6 l |
Előző autója? | 850 GLE | Következő autója? | Mazda6 |
Ennyire szerette | (7) | Megérte a pénzét? | nem |
Verdikt | (7.3/10) |
