A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Suzuki » Swift (2005-2010)

Swift SWIFT 1,5 GC (AC) 

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

A kis VÖRÖS RETTENET az utak réme :)

Szöveges ítélet

Régi SWIFTből ültünk át párommal. 2008 karácsonyakor 100 ezres szervíz közben nézelödtünk a kereskedésben és mondták menjünk egy kört vele. Azonnal beleszerettünk. A belső tér kényelme, minden kézre áll, az ülés és kormány állítható-formálható vezetőre, a biztonsági dolgok, a menet stabilitás, a szervo élménye. Kereskedővel egyeztetve a régi vas már az ő tulajdonuk lett a VÖRÖS RETTENET pedig a miénk. Azóta mindenhova vele megyünk. Párommal remekül összeillenek és a sportosabb dolgokat sem veti meg. Hosszú úton már láttam átlag 4,9-et, városban 5,6-ot. Vegyesben a gyári 6 biztosan meg van, légkondi mellett is.
Sajnos a csomitartót nehéz megérteni, egy utazó táskányi helyett hagyhattak volna alap állapotban. Miért nem nyilik a kalap tartó a hátsó ajtóval? Az első szériához képest hosszabb a hátsó ülések ülő része, hátul veszitettek a lábtérből. Könyöklő beépítése után, elég nehéz az ülésfűtéshez hozzájutni, erre gondolhattak volna. Az ablakokat csak gyujtás alatt lehett lehet leengedni. ÉS végül, ennyi pénzért az ember már kaphatna AJTÓ KÁRPITOT, nem csak műanyag borítást, valamint zárás utáni ablak emelést.
Összeségében CSAK A SUZUKI.

2009. május
megjártuk Pécs-Sárospatakot plussz kisebb faluk. össztáv1500 Km. 5 személlyel a 3-as főuton a 120-at vigan vitte, még maradt tartalékja az előzésekre. csomtartó kifolyásig telerakva.
átlagban légkondival a műszer szerint 6,1 L.

Hibalista

- normál, időszakos szervízek és a hozzátartozó alkatrész cserék

Ide hordtam szervizbe

SUZUKI VARGA KOZÁRMISLENY
remek, készséges, figyelmes kiszolgálás, végig hallgattak legyen az bármilyen furcsa kérdés-kérés, precíz dolgozók, nagyon jól felszerelt műhely

Értékelése: 10

Képek az autómról

Fenntartási költség (10) Évjárat 2008
Kényelem (9) Használati időtartam 0 év
Teljesítmény (9) Km vásárláskor 5000
Megbízhatóság (10) Vezetett km 5000
Szerviztapasztalat (10) Átlagfogyasztás 6 l
Előző autója? SWIFT 1999 Következő autója? TOYOTA AURIS
Ennyire szerette (9) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (8.5/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Suzuki Swift 2005 (2005 - 2007)

További ítéletek (784 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)