Autók » Suzuki » Swift (1989-2003)

Swift 1.3 GL

Prémium Papírrakéta saját entitás!

A létező legjobb autó, nagypapa swift volt de sajnos a garázs hiánya kikezdte az alját, az autó árát rá kellene költeni ez kb 150 000 ft. Ha meg lett volna alvázvédőzve még 10 évet is simán mehetne. Legjobb kis papírrakéta, lelke van, érzi ha szeretik és meghálálja, ajánlott! Vezetési élménye kifejezetten jó, nincs szervó, Kinizsi malómkő feeling de mégis csodásan veszi a kanyart, igazi japán rejtély, hogy csinálják, hogy majdnem 25 év után még mindig iránytartó. A motor nagyon baba, fordulatszámmárő nincs így jobb és bal fül látta el ezt a funkciót, kb 3500 ig pörgettem max. Fogyasztása közelít a gyárki adatokhoz télen 6 literrel elvan, nyáron 5-el.

Szerencsére hobbiszerelőnél jártam lecserélte a vezérlés nem volt baja de mégis csak egy 24 éves gyári szíj, görgő vízpumpa, fillérekből le lett cserélve. Castrol gtx ultraclean 10w40 től halkabb lett a motor, kiegyensúlyozott járással. Nagyjából ennyi.

Hajrá Suzuki, vedd a magyart védd a magyart, nem kényszerből van ennyi az utakon, hanem mert filléres és sosem hagy cserben ha te sem őt.

- légkeringető panel - ablaktörlő - két első lengéscsillapító elrepedt - szélvédőfolyadék szivattyú

Gyáli út

Fenntartási költség (10) Évjárat 1997
Előző autója? Következő autója? Liana
Verdikt (9.4/10)

Suzuki Swift 1989 (1992 - 1995)