A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Suzuki » Swift (1989-2003)

Swift 1.3 GL 

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

Méregzsákom

Szöveges ítélet

Júliusban lesz egy éve,hogy megvettem.Már 10e km-t tettem bele ez idő alatt.Baja sose volt,nem az a típus amivel az útpadkán kellene dekkolni.A korábban említett szénkefe volt az egyedüli problémája,de azon kívül csak karbantartási dolgok maradnak az embernek,mint szűrők és olajcserék,érdemes odafigyelni a váltóolajára is.A fogyasztása csekély,egy tank több hétre elég.Kényelmi szempontból nem a legjobb,de főleg a kis tengelytáv miatt.Az enyémben gyári sportülés van,ami iszonyat kényelmes,hosszabb úton is biztos tartást ad az embernek.A kasztni természetesen a vékony lemez,amit annyira már már irritáló módon szidnak.Nos nem csak a Suzukiban lehet meghalni elárulom.Már a második Suzukim,voltam olyan botor,hogy az elsőt lecseréltem egy Opel Astrára.Életem egyik legrosszabb döntése volt.Ez az autó még nagyon sokáig a tulajdonomban marad ez 100%

Hibalista

- A generátor szénkeféje elkopott,nem töltötte vissza az aksit,ezért az mindig lemerült.De ez is olyan kopoalkatrész amit max 1500Ft-ból megvesz az ember és utána megint hosszú ideig semmi gond nincs:)

Ide hordtam szervizbe

Ismerőshöz hordtam,mert ennek még szervíz sem kell,annyira egyszerű a motor felépítése.Nincs fullra leburkolva mint a mai autók motorja,hogy egy izzócsere is órákat vesz igénybe a burkolat miatt.

Értékelése: 10

Másik szerelő értékelése

undefined

Értékelése:

Képek az autómról

Fenntartási költség (10) Évjárat 1996
Kényelem (4) Használati időtartam 0 év
Teljesítmény (8) Km vásárláskor 106576
Megbízhatóság (10) Vezetett km 10000
Szerviztapasztalat (8) Átlagfogyasztás 6 l
Előző autója? Astra G Következő autója? Swift
Ennyire szerette (10) Megérte a pénzét? igen
Verdikt (8.9/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Suzuki Swift 1989 (1992 - 1995)

További ítéletek (1213 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)