A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Suzuki » Swift (1989-2003)

Swift 1.0 GL

Az ítélet értékelése
3,4(14 db)

Japán Trabant

Szöveges ítélet

Első saját kocsim, gondoltam kezdésnek, első autónak megteszi. Többévnyi Szamarázás után nyugati autónak hatott..Gyorsabb volt, fürgébb, fele annyit zabál városban, sose romlik el, olcsó. Eleinte tetszett. De csak azért, mert előtte egy ruszki fostalicskát vezettem évekig, de szerintem ez is a Magyar suzuki lényege...a keleti "autókhoz" képest szuper, de ha az ember átül egy Golfba vagy Lancerba, rájön mi a Suzuki, ha már van összehasonlítási alap...
Városban fürge, még még gyorsnak is mondanám, gond a sebességgel városan kívül van, meg kell gondolni az előzést, viccen kívül. Dehát végülis 1000 es motor, ahhoz képest, de csakis ahhoz képest nem rossz.
Apróbb kis idegesítő hibák vannak, amik mondjuk hosszabb távon azért nagyon is idegesítővé válnak. Belső műanyag burkoló elemek rögzítőpatentjai folyamatosan kiesnek, kijönnek, elemek leesnek, mindene csörög, zörög. Kicsi a csomagtartó. Motorikus probléma nem volt, hacsak nem számítom azt hogy egyszer vacakolt a hűtőventilátor, nem működött, felforralta a vizet, de ha mentem vele akkor nem. 4000 Ft volt az új hűtőventilátor csere, otthon 1 perc alatt, plussz biztosíték, 200 Ft.
Ja és iszonyat gyenge, sáros úton, vidéken nem érdemes próbálkozni vele...
De végülis összességében hozza szerintem amit az ember elvárna tőle, magyar, igénytelen tömegautó, olyan ez nekünk mint a szerbeknek a Yugo, szerintem, melósautónak tökéletes.
Eladni sosem fogom, mert annyit úgysem adnának érte, amennyit ér, melósautónak mindig meg lessz tartva, munkába járni tökéletes, még ha lessz is jobb kocsim a jövőben, ehhez a végtelenségig ragaszkodok , mert igénytelen talicska, szerintem több százezer kilóméter lessz a futásteljesítménye.

Hibalista

- Hűtőventilátor, Belső ajtózár, műanyagpatentek...

Ide hordtam szervizbe

Szerviztapasztalat (10) Átlagfogyasztás 5 l
Előző autója? Szamara Következő autója? Golf VII
Ennyire szerette (10) Megérte a pénzét? igen
Verdikt (9.0/10)

Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.

Suzuki Swift 1989 (1992 - 1995)

További ítéletek (1213 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

• Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)