Autók » Suzuki » Jimny (2018)

Jimny GL

Zsebtank

Volt nekem előző, imádtam igazi elpusztíthatatlan konstrukció volt, terepen sok nagy legendás vasat megszégyenítettem vele ugyanis nekem ezért vannak ezek nem a sarki boltba járni hanem terepre. Volt rajta fasza sárgumi is. El sem adtam volna ha nem látom meg az újat élőben. A megvásárlása netto érzelmi döntés volt. Szerintem ez az új az autószerűségében változott nagyon nagyot jó irányba. Kényelmesebbek az ülések megflelő a dunamikája a plusz 20 lóerőnek köszönhetően, ne felejtsük el csak 1000 kg és ehhez 102LE, tök jó vezetni. A nagy tempo a merevhidak miatt továbbra is felejtős én 100nál gyorsabban nem is megyek vele pedig még menne, teljesen hibátlan kifejezetten jó benne ringatózni, e mellett a terepképességei is jobbak lettek nem is kicsit, járok ugyanazokon az utakon ahol a másikkal bütykösgumikkal mentem. Sokkal könnyedebben veszi az akadályokat, akartm erre is terepgumit de úgy döntöttem nem kell. Az összeszeszerelése nagyon jó, nem kopog zörög benne semmi, érződik rajta hogy ez érték marad később is ha vigyáznak rá. A fogyasztása 6.6-ra állt be 0km-es korában nulláztam le. Nagyon ügyes kis gép, 3-4 naponta megállítanak nem e eladó. Kizárt :D

- Semmi

Fenntartási költség (10) Évjárat 2019
Kényelem (9) Használati időtartam év
Szerviztapasztalat (10) Átlagfogyasztás l
Előző autója? Jimny Következő autója?
Verdikt (9.7/10)

Suzuki Jimny 2018 (2019)