A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Suzuki » Ignis (2003)

Ignis 1,3glx+ 

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

A család szerény, megbízható szolgálója

Szöveges ítélet

A motor hihetetenül stabilan működik akár hidegen akár melegen inditva egy köhintés nélkül teszi a dolgát,és nyöszörgés nélkül határozottan elpörög 6,5ezerig it autómatika leszabájozza jó is mert ember hajlamos lenne elfelejteni váltani.váltó jó határozott a tolatás fokozat kissé nehezen kapcsolható.Menetulajdonságai meglepően stabil ez nem egy lapos sport kocsi nem is lehet tőle elvárni nagy kanyarsebességet de a merev futóműnek köszönhetően nem inbolyog kanyarokban.Az biztos szereti a jó utat ami magyarországon ugye nincsen.Fék rendszere nagyon tetszik a mindig éber ABS nem engedi kacsázni az autót még kanyarokban sem.Járgányomba 6 hangszórós cd-s rádió van a rádió vételi készsége lehetne jobb sokszor elveszti a rádió álomást viszont hangzása az utastér első ill hátsó behangositására nem lehet semmi kifogás.Szenzációs a belülről elektromosan állitható tükör kár hogy csak a baloldaliban van fűtés.Csomagtartó sajna még mindig kicsi elötte wagon r+ volt attól lényegesen nagyobb de még igy is kicsire sikerült,ha a kalaptartót kiveszem azért pár nagy bőröndöt be lehet tornyozni.Klima gyorsan jó teljesitményel működik hidegben viszont legalább oj jó a fűtése is.Kormánya jó szervó pont anyit segit ami kényelmes és nem is lesz tul könnyű a kormány nagyobb sebességnél.Szóval akinek nem kell naponta 3 böröndnél több cókmókkal utaznia csak ájánlani tudom.

Hibalista

- A világon semmi

Ide hordtam szervizbe

Geringer Tatabánya

Értékelése:

Képek az autómról

Fenntartási költség (8) Évjárat 2006
Kényelem (8) Használati időtartam 1 év
Teljesítmény (7) Km vásárláskor 0
Megbízhatóság (10) Vezetett km 12000
Szerviztapasztalat (5) Átlagfogyasztás 7 l
Előző autója? wagon r+ Következő autója? ignis 1.5D 4x4
Ennyire szerette (10) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (7.4/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Suzuki Ignis 2003 (2003 - 2007)

További ítéletek (545 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)