Autók » Suzuki » Celerio (2014)

Celerio 1,0 GL AGS

A kis pörgős spórolós

Ez jó kis autó teszi a dolgát ahogy kell a nyomcsapágyon kívül semmi gond nem volt vele de az is széria hiba volt megcsinálták garanciában megy tovább.
A kényelmet tekintve a vezető oldalon egy kicsit szűk a hely a lábnak, de ez lehet hogy csak az én problémám mert 185 cm vagyok az utasok még nem panaszkodtak.
Ami nem tetszik benne 120 fölött kicsit zajos, az ajtó kárpit rossz úton néha rezonál, a műszerfal elég könnyen karcolódik, de ennyi pénzért nem is vártam luxus kategóriát ebben az árkategóriában elég jó a felszereltség is.
A klíma nagyon jól működik és a fogyasztás így se megy 5,2L fölé, a fűtés is nagyon jó benne, néha még visszább is kell venni elég hamar eléri az üzemi hőfokot,
a keréknyomás érzékelő rendszer már 0,3 bár eltérésnél jelzett hogy defekt van.
A három hengeres 1000-res motor ehhez a kasznihoz bőven elég előzésnél még 4 személlyel is ugrik rendesen, jól irányítható elég stabilnak mondanám.
A leghosszabb táv amit mentem vele 705 Km volt 33 liter benzinnel 120-as tempó autópályán de ha kell szedi a talpát jobban is.
Az AGS (automata) váltó pontosan csendben vált 50km/óránál már felvált ötödikbe gond nélkül bírja, de lehet használni manuálisan is.
Összegezve megvannak a jó meg a rossz tulajdonságai is, azt mondom soha rosszabbat.

- nyomcsapágy garanciális csere (de ez széria hiba volt)

Nyíregyháza Vagép

Fenntartási költség (10) Évjárat 2017
Előző autója? Wagon R+ Következő autója? Ignis
Verdikt (8.4/10)

Suzuki Celerio 2014 (2015)