Autók » Suzuki » Baleno (1995-2002)

Baleno 1,6

Jó kis jószág, csak már öreg

Első kocsim, amikor vettem már csúszott a kuplung de még 1 évig tudtam vele menni szinte észrevétlenül. Motorzaj kicsit hangos belülről.
Amikor meg vettem cseréltettrm rajta vezérlést szürőket, ablaktörlőt mert már csíkozott.
Nálam egy teli tank (kb 39L benzin 550km-re volt elég).
Könnyen párásodik esőben, enyhe utastér szag van emiatt.
Az alváz a legfontosabb, sajnos tipus hiba a Balenonál a bölcső rohad, a legolcsobb is min 67.000 ft csak az alkatrész. Amugy szerethető kocsi nekem kényelmes bár a 97LE néha kevésnek érzem, de csak ha teli van a kocsi.
Bár 20 éves a kocsi szerintem jó autó. Épp most ajarok váltani a család miatt mert így pici a csomagtartó, igaz én vettem rá tetőcsomagtartót ami már rég be is hozta az árát mert szinte mivel alacsony a kocsi mindent rá tudtam spaniferezni.
A első fényszorót felpolíroztattam dexsajnos az egyik fényszoró belül koszos és azt sajnos csak cserélni lehet ha valakit az zavar, hogy az egyik lámpa élesebben világít.

- Kuplung (65.000ft), ablaktörlő (4000ft), aksi (14.000ft), alváz kezelés (55.000ft)

Fenntartási költség (8) Évjárat 1998
Előző autója? Következő autója? nagyobb
Verdikt (7.1/10)

Suzuki Baleno 1995 (1995 - 2002)