A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Subaru » Impreza (1992-2000)

Impreza 2,0 Gt turbo 4WD 226Le 

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

Mindig megbízható emberbarát

Szöveges ítélet

Elinte furcsa volt, hogy a turbos az autó de ma már egy előzésnél nem lenne ott akkor párszor bajba kerültem volna.
Impi (ez a neve) mindig menetere kész és soha sem jut eszébe hogy reggel ne induljon, télen esze ágában sincs megcsúszni vagy lehuppani az utról.(Persze ha provokálom akkor csúszkázik, de egy "szolid" tombolásban is mindig partnerre találok benne.) Nyolc éve mióta megvettem más autót nem akarok. Már a családtagja és ha nem változik testi éppsége akkor még nagyon sokáig a család tagja is marad. Lehet, hogy elfugult vagyok (sőt biztos) de szerintem
a világ legjobb autója.

Hibalista

- Mivel novi csentó vettem igy konkrét listám van. A rendes szervizeken kivül a fékbetétek 38e-40e kmenként szorulnak cserére. Most 170e km-nél kapta a 2.dik kipuffot. 100e-nél kuplung, bár még birta volna. 129e-nél kapott uj féltengelyt, meg silenteket, meg az összes porvédőgumit, mert hiába versenytechnika a budapesti utak azok budapesti utak.
-

Ide hordtam szervizbe

A kis Impi svájci születésű 4éve mióta itthon vagyok az emil freyhez járunk, nagyon ritkán most is majd csak olajcserére kell vinnem. A szerviz amúgy nagyon korrekt. Gyorsak, ponosak, kedvesek.

Értékelése: 7

Képek az autómról

Fenntartási költség (8) Évjárat 1998
Kényelem (10) Használati időtartam 8 év
Teljesítmény (10) Km vásárláskor 0
Megbízhatóság (10) Vezetett km 174000
Szerviztapasztalat (5) Átlagfogyasztás 0 l
Előző autója? Lancer Következő autója? eszembe se jut lecserélni
Ennyire szerette (10) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (7.9/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Subaru Impreza 1992

További ítéletek (20 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)