Autók » Skoda » Superb (2015)

Superb LK tdi 4x4 aut 140kw

Új Superb letérdelt

az autót újként 2019.11.08 pénteken vettem át 11 km volt az órában (porsche buda)

2019.11.12 kedden 1.100 km-rel az órájában megállt az M6-osról való lehajtás közben, kiírta, hogy indítsam újra, mivel nem indult el többet trailer vitte el a legközelebbi pécsi márkaszervízbe. (azért írtam futásnak 4000km-t mert az a minimum amit meg lehet ezen a panelen adni)

ma 2019.11.22 van és igazából nem tudják mi baja van, motorvezérlés csere lesz (majd ha megjön az alkatrész, ami már csak napok vagy hetek kérdése - egyelőre ezt sem tudják sajnos megmondani)

azért ettől többet vártam egy fullextrás, nyilván nem túl olcsó német terméktől, kissé csalódott vagyok, megígérem, hogy frissítem az ítéletet és ha - remélhetőleg - hamarosan beleteszek 20,000 km-t pozitív beszámolót írhatok, addig azonban marad az a fura érzés, hogy olyan keveset volt nálam az új autó, hogy már nem is nagyon emlékszem rá :)

végül 2,5 hét után kaptam vissza az autót.

2020.04.01
23.000 km után azt tudom írni, hogy minden téren azt hozza az autó, amit várni lehet tőle !

- motor vezérlés 1.100 km-nél

autocity pécs