A legjobb ami történhet egy átlag Magyarral
Szöveges ítélet
Akinek ez nem jó vagy nem tud értékeset találni benne az ne vegyen autót, vagy adja el a házát és azon vegyen valamit, vagy vegyen egy nízát vagy egy uazt és előbb tanuljon meg vezetni.
Nem értem igazán elolvastam itt több értékelést és nem hiszem el hogy ez a típus el tud romlani.
Tőlem kapott egy totálkárt, Ladamérgezése lett, azt hittem oda a jó kocsi de nem lett rosszabb, ugyan jobb sem.
Nem tudok olyan dolgot mondani ami negatívum lenne, a 6-os váltó hiányát kivéve, de gondolom ez azért van hogy gyorsan széttapossák, én nem forgatom 3500 fölé és tartósan 3000 a max fordulat, mindig rendesen megmelegítem, és hagyom kihűlni is, mert amúgy versenytempóban közlekedem.
Jó a futóműve, jók a fékek, finom a váltója, kényelmes kézre esik minden, nem izzadok bele az ülésbe, a 150-es vízmérték befér a csomiba (kombi a drága), és az autópálya lehajtón a 60-as táblánál úgy megyek 120-at hogy nem tolja az elejét nem csúszik a hátulja, és érzem hogy még van benne vagy nincs, a csoda Michelin egy @zar már ezt is tudom, meg hogy a 17-es széles gumi zajosabb mint a 16-os keskeny, de így is lehet 5,5-es fogyasztással járni. A teljesítményt illetően a cimborám s4-e érezhetően erősebb de korai lenne még meghalni, nekem biztosan sikerülne, szóval van erősebb de ez pont elég a boldogsághoz.
Hihetetlen dolgokra jöttem rá mióta megvan, pedig az előző egy Vectra volt és állítólag az egy szeretni való autó, pedig nyugodtan mondom, hogy egy talicska ehhez képest.
Még egy fontos dolog, az egyéb csiri-biri extrák nem villanyoznak fel mert a klíma mind egy milyen, digt vagy nornál, a tűző napon úgy is ragdni fogok, az ülésfűtés fölösleges télen megvárom míg nem kezdi lehelni a meleget(ez 5-10 perc után bekövetkezik), az különböző aszisztensek csak villognak a műszerfalon, ami viszont csodás az a komfortindex az egy ipari forradalom, továbbá hogy a cd-n hatalmasak a gombok és nem kell keresgélni hogy épen melyiket akarom nyomni, amúgy pedig nagyon jól szól.
Egyszóval aki azért olvasgat hogy megtudja milyen ez a kocsi az ne keresgéljen tovább menjen és próbáljon ki egyet, de vigyázzon mert sok a szélhámos!
Én egy végigvezetett szervizkönyves cégautót vettem meg, sokan le akartak beszélni szerencsére nem tudtak, a mai napig használom, és nem is akarom lecserélni, de ha ki akarnék találni egy jobbat magamnak akkor sem tudnék, mert az mind lényegesen drágább, és a szomszéd már most sem akar velem beszélni.
Hibalista
- Nem romlik el!
Ide hordtam szervizbe
Sehová nem hordom, de bármelyik szerelőm szívesen lát!
Értékelése:
Képek az autómról
Fenntartási költség | (10) | Évjárat | 2005 |
Kényelem | (8) | Használati időtartam | 0 év |
Teljesítmény | (10) | Km vásárláskor | 110000 |
Megbízhatóság | (10) | Vezetett km | 60000 |
Szerviztapasztalat | (10) | Átlagfogyasztás | 5 l |
Előző autója? | Vectra | Következő autója? | Ha még lesz Octavia akkor bizonyosan az. |
Ennyire szerette | (10) | Megérte a pénzét? | igen |
Verdikt | (9.8/10) |
