Autók » Skoda » Felicia (1994-2001)

Felicia 1,6 benzin Laurin Klement

Jo kis kocsi volt ez

Nos, az ugy volt, hogy vettunk egy elol-hatul torott, totalkaros feliciat, amiben volt klima. Azert ugyanis, hogy a klima majd jo lesz egy masik autoba. Aztan ebbol az lett, hogy vettunk ehhez egy donort, es megjavittattuk. Lett egy csodaszep, ket autobol osszeeszkabalt skodrink, de mivel eladast nem terveztem, megfelelt igy. Evek soran rengeteg helyre elvitt, rengeteg mindent elszallitott, ugy 50 ezer km utan motort csereltunk benne, a futomuvet kellett idonkent felujitani. Jelenleg az eszaki sark kozeleben varja az enyeszetet, mert nem lehetett gazdasagosan kulfoldive tenni. Osszessegeben megbizhato, jo kis kocsi, megy is, amennyire kell, Itt ahogy olvastam, nagy divat, hogy irni kell, hogy miket alaztam vele, nos egyszer egy zetort. De most komolyan, egyszer mintha valami opel szeretett volna a kulso savbol lehagyni, de nem sikerult, valami nagyobb opel volt, nem corsa, de nem emlekszem mar, vagy 10 eve volt. Nyilvan manapsag mar nem palya ilyesmit venni, de akkor jo vol, olcso volt megvenni is, az alkatreszek is hozza, tankolni se kellett tul surun... nekem bejott.

- Motor, futomu, ilyenek...

Töki

Fenntartási költség (9) Évjárat 1997
Előző autója? 120l Következő autója? V40
Verdikt (8.2/10)

Skoda Felicia 1994 (1997 - 2001)