A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Skoda » Fabia (1999-2007)

Fabia 1.4 16V Ambiente Combi 

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

Nekem jó!

Szöveges ítélet

Az autót még csak egy hónapja használom, így még nincs túl sok tapasztalatom.
Az első benyomások: Nekem igényes és szépen összerakott autónak tűnik. Azt szeretem, ha egy autó fogyasztásáról nem hazudnak a gyártók mindenféle hihetetlen értékeket. Az adatlap szerint a városi fogyasztás 8.7 az országúti pedig 5.3 liter. Az eddigi kb 600 km-t csak városban tettem meg és a computer szerint pont 8.7 liter volt az átlag. Éppen tegnap kimentem egy 50 km-t autózni az országútra szigorúan 90-es tempóban, a fogymérő beállt 5.2-5.5 közé.
Ami tetszik még benne, az a váltója. Nagyon precíz, szinte beugrik a fokozatokba.
Külsőre talán a krómozott hűtő keretnek köszönhetően egy kicsit elegánsabbnak tűnik a többi kisautóhoz képest.
Kellően tágas belülről, bár én abszolult az átlagmagasságú emberek közé tartozok a 176 cm-es magasságommal. A "magam mögé beülök" tesztben kellemes lábtér fogadott hátul.

Mióta megvan, azóta mindegy, hogy a családnak mikor mi jut eszébe, hogy hová menjünk...a lényeg, hogy menjünk, mert akkor vezethetem a kis kocsinkat, amit tényleg igazán élvezet vezetni :)

Ui.: Azért így télen, ha leesik a hó, hiányozni fog a Lada a hátsókerékhajtásával :)...

Hibalista

- -

Ide hordtam szervizbe

-

Értékelése:

Képek az autómról

Fenntartási költség (8) Évjárat 2005
Kényelem (8) Használati időtartam 0 év
Teljesítmény (8) Km vásárláskor 28500
Megbízhatóság (9) Vezetett km 600
Szerviztapasztalat (1) Átlagfogyasztás 7 l
Előző autója? 2107 Következő autója?
Ennyire szerette (10) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (6.9/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Skoda Fabia 1999 (1999 - 2007)

További ítéletek (707 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)