Családi kényelem, férfias játék (kezdőknek)
Szöveges ítélet
Még csak 4 hónapos, de már nagyon megszerettük.
3 gyermekes család, nagyméretű babakocsival végre el tud utazni bárhova. Hátsó állásba tolt első ülés mögött hölgyutas, gyermek kényelmesen elfér. Jó az esernyőtartó. Nekem a könyöktámaszok is kényelmesek.
Egy suzuki után kellemes érzés a pályán a belső sávban tarolni....
Fogyasztását senki nem hiszi el a környezetemben. Már nem is mondom el, hogy kisebb odafigyeléssel takarékosan 5,1 körül megáll nap mint nap (faluból a belvárosba). A pályán komoly tempóval talán 7 a maximum.
Belső hangulata kellemes, nekem bejön a narancsos-piros fényár a sok kijelzővel.
Klíma bírja a 36° is, és nem tapasztaltam hogy többet enne emiatt.
Tolatóradart most tapasztaltam meg,de már élni se tudok nélküle.
Szerintem ez az a kategória amikor már minden extrát érdemes belerakatni, bár mi is olcsóbb verziót céloztunk meg, de örülök hogy meggyőzettem magamat a kereskedővel.
Hibalista
- Még nem látta szerelő.De, nyikorg a rugó és a kormánymű mikor teljesen kitekerem és a csomagtartó rúdját borító műa. lemez összegyűrődött.
Ide hordtam szervizbe
Értékelése:
Képek az autómról
Fenntartási költség | (9) | Évjárat | 2006 |
Kényelem | (8) | Használati időtartam | 1 év |
Teljesítmény | (7) | Km vásárláskor | 0 |
Megbízhatóság | (8) | Vezetett km | 7000 |
Szerviztapasztalat | (8) | Átlagfogyasztás | 6 l |
Előző autója? | Suzuki | Következő autója? | seat leon |
Ennyire szerette | (10) | Megérte a pénzét? | nem |
Verdikt | (7.7/10) |
